WYSYŁKA I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Sposoby wysyłki możliwe są następujące sposoby dostawy zamówionych produktów – do wyboru podczas składania zamówienia:

  • kurier | 1-2 dni robocze
  • paczkomat Inpost | 2-4 dni robocze
  • odbiór osobisty w punkcie odbioru w Warszawie ul. Roty 62

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki zależy od wybranego podczas składania zamówienia typu dostawy, opłaty za części wraz z transportem pobieramy z góry.

Dostępne formy wysyłki:

Przesyłka kurierska- 20 PLN brutto
Paczkomat InPost- odbiór w wybranym punkcie- 13,99 PLN brutto
Odbiór osobisty- Warszawa Rembertów ul. Roty 62- 0 PLN

Zamówienia powyżej 500zł brutto – 0 PLN

Uwagi:

Powyższa tabela opłat dotyczy tylko przesyłek wysyłanych na terenie Polski.

Istnieje możliwość wysłania towaru za granicę. W takim przypadku koszt wysyłki będzie kalkulowany indywidualnie.

Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

Odbiorca zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości przesyłki i jej stanu w obecności kuriera.

W przypadku zauważenia uszkodzenia przesyłki, bądź zastrzeżeń co do kompletności przesyłki, zamawiający powinien sporządzić z kurierem stosowny protokół szkody. Po otrzymaniu przez nas przesyłki wraz z protokołem szkody rozpoczniemy procedurę reklamacyjną.

W przypadku zauważenia uszkodzenia przesyłki, bądź zastrzeżeń co do kompletacji po odjeździe kuriera, zamawiający ma prawo zgłoszenia reklamacji bezpośrednio do firmy kurierskiej.

W przypadku niepodjęcia przesyłki od kuriera zamawiający zobowiązany jest do pokrycia kosztów wysyłki.

Na koszty wysyłki składa się:

  • poniesiony koszt transportu określony w zamówieniu
  • poniesiony koszt zwrotu niepodjętej w terminie przesyłki do nadawcy

Terminy realizacji zamówień w sklepie ISM Serwis.

Towary będące na stanie – do czterech dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty

Towary niebędące na stanie ( na zamówienie )

Chemia, płyny, oleje – do czterech dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty

Grupa Piaggio ( Piaggio, Vespa, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi )  – od 7 do 45 dni kalendarzowych od dnia zaksięgowania wpłaty

Grupa Kymco – od 3 do 6 miesięcy od dnia zaksięgowania wpłaty

Grupa Peugeot – od 14 do 21 dni kalendarzowych od dnia zaksięgowania wpłaty

Grupa Ducati – od 14 do 45 dni kalendarzowych od dnia zaksięgowania wpłaty

Grupa MV Agusta – od 14 do 45 dni kalendarzowych od dnia zaksięgowania wpłaty

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od momentu objęcia towaru w posiadanie.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować tj. Indywidualny Serwis Motocykli, Czerwonych Beretów 2m15, 00-910 Warszawa, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz można pobrać tutaj.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwracany towar należy odesłać na adres sklepu, ISM Serwis, Roty 62, 04-420 Warszawa.

Zwracany towar, Klient powinien odesłać do Sprzedawcy na adres siedziby wskazany powyżej, na własny koszt, gdyż zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Termin na odesłanie wynosi 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.